Satış Sonrası Destek

Satış Sonrası Destek

Tarafımızca üretilen ürün ve hizmetlerin kalitesine güveniriz ve uzun yıllar arkasında durmaktan çekinmeyiz. Aldığınız ürün ya da hizmet her ne olursa olsun sizi memnun edecek olan satın aldıktan sonra üreticinin size sürekli destek vermesi ve bu süreçte sizi profesyonel olarak desteklemesidir.

Firma olarak bu bilinçle sunduğumuz tüm hizmetlerde sürdürülebilirlik ilkesini gözetiyor ve maksimum müşteri memnuniyetini hedefliyoruz. Satın aldığınız ürün garanti süresince firmamızın güvencesi altındadır. Garanti süresi tamamlanan ürünler, bakım ve periyodik servisleri firmamız tarafından yapıldığı sürece güvencemiz altındadır. Firmanızın tüm istek ve taleplerine göre 7/24 tarafınıza destek verecek bakım onarım servisimiz mevcuttur. Memnuniyetinize layık olmak için sürekli olarak firmamızın tüm departmanları çeşitli eğitim ve inovasyonlarla desteklenmektedir.

Unutmayın, aldığınız ürün dünyanın en büyük üreticisi tarafından da üretilmiş olsa karşılaştığınız bir sorunda destek alamamak üründen edineceğiniz verimi oldukça düşürecek ve farklı firmaların vereceği servisler ile üretim maliyetlerinizi yükseltecektir. Üretici ve kullanıcı açısından hayati önem arz eden satış sonrası destek hizmetimizi sizler için olabilecek en kusursuz şekilde sunmaya gayret ediyoruz.

Tenurmak olarak, imalatını yaptığımız her makine için 2 yıl servis garantisi, 10 yıl yedek parça bulundurma garantisi veriyoruz.

Satış Sonrası Destek

Paylaş

TEKLİF AL